پیشنهاد خرید سهام مطمئن
در این بازار واقعاً آدمی دچار بهت می شود،چرا که از بس تعداد سهام خوب بی دلیل پایین آمده زیاد است انتخاب دشوار شده است! تمام سهام معرفی شده بلند مدت که کماکان خوب و حتی عالی هستند ، مثل فولاد آلیاژی ایران ، مپنا ، کیمی دارو و ... ؛ خیلی دیگر از سهام نیز به جرگه سهام بلند مدت خوب پیوسته اند که ان شاءالله در عین حال کوتاه مدت خوبی را پیش رو خواهند داشت ، مثل ایران ارقام ، نسوز آذر ، زامیاد ، بین المللی توسعه ساختمان ، سرمایه گذاری پتروشیمی ، شیر پگاه خراسان و ... .

به هر حال همانطور که مستحضرید سهام خوب پر معامله اند و هنگامی که بازار خراب است چون در منفی معامله می شوند به اندازه زیادی قیمتشان افت می کند تا جایی که دیگر به کف می رسند و حجم معاملاتشان کاهش می یابد ، اینجا نقطه خرید برای فرصت خواهان یا به عبارتی فرصت طلبان است!

و اما آخرین گفته : بازار این مدت، مخصوصاً ۲ روز پایانی منتهی به هفته اول آذرماه در این ۲ سال بی سابقه بود ، البته در سال ۸۷ و اوایل ۸۸ نود درصد روزهای معاملاتی این گونه بود ولی به دنبال آن نیمه ذوم ۸۸ تا اوایل امسال بازار بیش از ۱۵۰٪ بازدهی به همراه داشت که در پاره ای سهام (با احتساب سود و افزایش سرمایه) به بیش از ۵۰۰٪ هم رسید ، لذا با این دید هم میتوان به بازار بورس نگریست!!

سفارش آخر : ۱-خرید پله ای (چند مرحله ای) ۲-تشکیل سبد سهام ۳-زود از کوره در نرفتن!

+ نوشته شده در  جمعه چهارم آذر ۱۳۹۰ساعت 0:37  توسط مجتبی  |